توافق نامه ی سایتفا

به نام خدا

به سایتفا خوش آمدید!

امیدواریم از بودن با سایتفا لذت ببرید و بتوانید همواره به انتخاب امروز خود افتخار کنید.برای قانونمندی و کمک به ما در ارائه محیطی حرفه ای و امکاناتی متناسب با شان کاربران سایتفا، لازم است قبل از استفاده از هر یک از محصولات یا خدمات سایتفا، موافقت خود را با شرایط، ضوابط و سیاست های بهره برداری سایتفا اعلام نمایید:

 1. نشان سایتفا و نام های "سایتفا"و "sitefa"علامت های ثبت شده هستند و کلیه حقوق آن محفوظ است.
 2. شما ضمانت می کنید که کلیه اطلاعات ارائه شده توسط شما به سایتفا صحیح و جدید است و اعلام می کنید که شما برای پذیرش این قرارداد و شرایط و اجرای آنها صلاحیت ، اهلیت ، قدرت و اختیار کامل دارید.
 3. شما متعهد می شوید که از خدمات و محصولات سایتفا صرفا درچارچوب ضوابط و مقررات و آیین نامه های سایتفا و همچنین قوانین و مقررات ایران استفاده کنید.
 4. استفاده تجاری یا سازمانی یا دولتی یا استفاده شخصیت های حقوقی از خدمات و محصولات سایتفا مستلزم پرداخت هزینه است. شرایط خاص و میزان هزینه برای هریک از موارد توسط سایتفا تعیین می شود و در هر زمان قابل تغییر است.
 5. شما متعهد می شوید که از نام ، نشان ، آدرس و هر نوع مشخصه دیگری که مربوط به اشخاص مشهور، شرکت ها، موسسات و علامت های ثبت شده تجاری هستند بدون اجازه رسمی آنها استفاده نکنید. در چنین مواردی ممکن است سایتفا مدارک احراز هویت یا مجوز رسمی را از شما مطالبه کند.
 6. ممکن است علاوه بر شرایط کلی و عمومی خدمات و محصولات سایتفا، هریک از محصولات یا خدمات سایتفا شرایط و ضوابط خاص خود را نیز دارا باشند که در این صورت شما باید آن ها را هم بپذیرید و در صورت وجود تضاد میان شرایط عمومی و شرایط خاص هر محصول یا خدمت، اولویت با شرایط خاص خواهد بود.
 7. سایتفا ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشوری و بین المللی را در نظر داشته باشند تا از این جهت برای سایتفا و یا صاحب وب سایت مشکلی به وجود نیاید.
 8. انتشار مطالب مجرمانه در سایتفا ممنوع است. کلیۀ مسوولیت‌های مربوط به انتشارِ مطالبِ مجرمانه در سایتفا برعهدۀ کاربر است. سایتفا به محض اطلاع از انتشار مطالب مجرمانه، نسبت به حذف آنها اقدام خواهد کرد.
 9. ما هرگز محتوای شما و اطلاعات شما را بدون کسب اجازه‌ی معتبر از شما به شخص یا نهادی ثالث نمی‌فروشیم.
 10. اطلاعات شخصیِ شما به امانت در اختیار ماست. سایتفا این امانت را به هیچ‌وجه برای مقاصد تجاری استفاده نخواهد کرد. سایتفا با توجه به همۀ اقتضائات، با تمام توان و ابزار قانونی، می‌کوشد از اطلاعات شخصی شما حراست کند.
 11. اهانت به سایر کاربران، شخصیت‌ها، افراد مشهور، مقدسات و قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع است. سایتفا بر اساس دریافت گزارش از سایر کاربران، برابر نشر محتوای حساسیت‌برانگیز یا توهین‌آمیز در نظرات یا پست‌ها، به محدود کردنِ شناسۀ کاربری یا در نهایت مسدودسازی آن اقدام خواهد کرد.
 12. در جهت حفظ منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوءاستفاده سایت های آزمایشی و غیرفعال و بدون محتوا حذف خواهد شد و در صورتی که مدیر سایت تا مدت حداقل 12 ماه در کنترل پنل خود لاگین نشود اکانت وی مسدود خواهد شد.
 13. در صورت دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، سایتفا موظف است سایت شما را مسدود کند! برای جلوگیری از چنین مواردی بهتر است سایت خود را داخل پایگاه ساماندهی وب سایت های ایرانی ثبت کنید تا قبل از مسدودسازی تذکر دریافت کنید.
 14. از نظرِ سایتفا، مطالب صرفاً تبلیغاتی یا تجاری که با انگیزۀ لینک‌سازی و دستکاری سئو ثبت می‌شود، مصداقِ هرزنامه است. منتشرکنندگانِ هرزنامه تذکر دریافت می‌کنند و در صورتِ ادامۀ روند، شناسۀ کاربری آنها به‌مدتِ دو هفته غیرفعال می‌شود. اصرار بر انتشارِ هرزنامه موجبِ غیرفعال‌شدنِ دائمی شناسۀ کاربر خواهد شد.
 15. اگر مواردی را مشاهده کردید که فکر می کنید مخالف شرایط و توافق نامه های سایتفا یا قوانین لازم الاجرا است، به ما گزارش دهید. سایتفا سعی خواهد کرد گزارشات رسیده را بررسی کرده و برخورد مناسب با متخلفان را انجام دهد. اقدامات سایتفا در قبال متخلفین ممکن است شامل این موارد باشد: محدود کردن دسترسی عمومی به صفحات و محتوای کاربر تا زمان باقی ماندن موارد تخلف به نحوی که فقط نویسنده یا منتشر کننده اصلی دسترسی داشته باشد؛ غیر فعال کردن دسترسی های کاربر متخلف؛ حذف موارد نامناسب؛ حذف کاربر متخلف.
 16. در تمامی خدمات و محصولات سایتفا، شما خود مسئول تمام فعالیت هایی هستید که تحت نام کاربری شما انجام می شود و همچنین مسئول حفظ امنیت کلمه عبور خود هستید.
 17. سایتفا ممکن است در هر زمان شرایط خدمات و سیاست های خود را اصلاح کرده یا تغییر دهد و شما متعهد می شوید که از تمامی این تغییرات تبعیت کنید. استفاده از هریک از محصولات و خدمات سایتفا به این معنی است که شما تمام شرایط سایتفا را پذیرفته اید. اگرچه ممکن است ما تغییرات مهمی را که در شرایط استفاده از محصولات و خدمات سایتفا ایجاد می شود به شما اطلاع دهیم، اما این وظیفه خود شماست که با مراجعه به شرایط و قوانین، آخرین تغییرات را مطالعه نمایید.
 18. شما موافقت می کنید که خدمات و محصولات سایتفا همانطور که هست و همانطور که موجود است به شما ارائه شود. اگرچه هدف سایتفا ارائه بهترین سطح از خدمات و کارایی و امنیت است و برای تحقق این اهداف تلاش فراوانی می کند، اما سایتفا به هیچ وجه در قبال قابلیت دسترسی، کیفیت خدمات و محصولات و ایمنی آن ها تضمینی نمی دهد و مسئولیتی نخواهد داشت. سایتفا همچنین این حق را برای خود محفوظ می دارد که با اطلاع قبلی یا بدون اطلاع قبلی، در هر زمان و بدون هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدمات گیرندگان یا کاربران، محصولات و خدمات خود را اصلاح، محدود، مقید، تعلیق یا قطع نماید. سایتفا این حق را برای خود محفوظ نگه می دارد که در هر زمان بنا به صلاحدید خود بدون اطلاع قبلی از ارائه خدمات و محصولات خود و یا ادامه ارائه آنها به اشخاص حقیقی و حقوقی امتناع ورزد و در صورت تحقق این امر مسئولیتی نخواهد داشت.
 19. تجهیزات و نیروی انسانی سایتفا در کشور های متعددی قرار دارند. تصمیم اینکه اطلاعات و داده های هریک از خدمات و محصولات سایتفا در کجا ذخیره و پردازش شوند با سایتفا خواهد بود و شما موافقت می کنید که اطلاعات شما بنا به صلاحدید سایتفا در هر نقطه از کشورهای جهان قرار بگیرد. البته بدیهی است سایتفا همواره تدابیر لازم برای حفظ امنیت اطلاعات خود و کاربران خود را مد نظر قرار خواهد داد.
 20. شما موافقت می کنید که تمامی شرایط و قواعد میان سایتفا و شما، تابع حقوق و قوانین ایران است و طبق همان قوانین تفسیر می شوند و به قوانین محلی یا کشور محل اقامت شما که متناقض با آن باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. هرگونه ادعا، اقدام حقوقی، دعوی قضایی مربوط به سایتفا یا مدیران و کارکنان سایتفا و یا مربوط به خدمات و محصولات سایتفا فقط در دادگاههای ایران قابل پیگیری خواهد بود و شما صرفا صلاحیت قانونی دادگاه های ایران را قبول می کنید.
 21. شما متعهد می شوید که مستقیم یا غیر مستقیم هیچ اقدامی که به منافع مادی و معنوی سایتفا لطمه وارد نماید مرتکب نشوید و همچنین هیچ اقدامی که باعث گمراهی کاربران سایتفا یا مخاطبان شما شود انجام ندهید.
 22. سایتفا هیچ گاه اطلاعات خصوصی و مشخصات تماس کاربران خود را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد مگر این که به حکم قانون یا مرجع صالح قضایی ملزم به این کار شود.
 23. اگرچه حق نظارت بر حسن اجرای این توافقنامه و سایر شرایط و سیاست های سایتفا برای سایتفا محفوظ است اما سایتفا به هیچ وجه در قبال دستگاه های دولتی و یا قضایی داخلی، خارجی یا بین المللی تعهدی برای نظارت بر نحوه استفاده از محصولات و خدمات خود و یا یافتن موارد نقض توافقات و شرایط و یا تطبیق رفتار کاربران با قوانین را ندارد.

شنبه 20 دی 1399 | 5:25 | 112 بازدید

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
نظر خصوصی
کد امنیتی